İçme suyu depolama tankları için 3 mm galvanizli çelik tank

Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: ÇIN
Marka adı: CEC TANKS
Sertifika: ISO 9001:2008, AWWA D103 , OSHA , BSCI
Model numarası: W20161227002
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: $5000~$20000 one set
Ambalaj bilgileri: PE poly-foam between each two steel plates ; Her iki çelik levha arasında PE poli-köpük;
Teslim süresi: Depozito alındıktan sonra 0-60 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: ayda 60 set

Detay Bilgi

Menşe yeri ÇIN Marka adı CEC TANKS
Sertifika ISO 9001:2008, AWWA D103 , OSHA , BSCI Model numarası W20161227002
Tatil Testi: >1500v Tank gövde rengi: Koyu yeşil/özelleştirilebilir
Temel: beton Çelik levha kalınlığı: 3 mm ila 12 mm, tank yapısına bağlıdır
Çatı mevcut: Cam çatı, membran çatı, alüminyum çatı, GRP çatı Vurgulamak:

3 mm galvanizli çelik tank

,

Galvanizli Çelik Tank İçme Suyu Depolama

Ürün Tanımı

Merkezi Enamel Galvanizli Tank İçme Suyu Depolama Tankları için Ekonomik ve Pratik Bir Çözümdür

 

Shijiazhuang Zhengzhong Teknoloji Şirketi, müşteri ihtiyaçlarını rehber olarak, teknolojik yeniliği bir araç olarak alır.ve ekipmanların enerji verimliliğinin iyileştirilmesi uygun çevre koruma ekipmanları ve işleme teknolojilerinin geliştirilmesine teşvik olarak, toprağa dökülen süzülme işleminin istikrarını ve işlem etkisini artırabilir ve emisyon standartlarına uymaya yardımcı olabilir.Center Enamel, bir çok çöp depolama sıvısı arıtma projesini yürüttü.Sadece müşteriler tarafından yüksek derecede tanınmakla kalmadı, aynı zamanda çevre koruma endüstrisinde iyi bir marka imajı ve pazar itibarı kurdu.


Ekonomik ve pratik bir sıvı depolama yöntemi olarak, Center Enamel'in galvanizli tankları esas olarak yangın söndürme suyu, içme suyu ve sulama suyu depolamak için kullanılır.Galvanize işlemini kullanarak, tank gövdesi, diğer çelik korozyon koruma sistemlerine göre açık avantajlara sahip sert, aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü bir koruyucu kaplama elde eder.Çelikten yeterli yapışkanlıkta koruyucu kaplama oluşturmak için diğer yöntemlerden farklı, galvanizli tanklar, zinc ile çelik bir koruyucu kaplama oluşturmak için metalürjik olarak birleştirilir, bu da kullanım sırasında çinko kurban anodu ile çelik tabanı korur.Korrozyona karşı mükemmel.


AWWA D103-09 standardına uygun olarak tasarlanmış ve GBT13912-2020 standardına uygun olarak galvanize edilmiş,galvanizli tank uygun nakliye ve basit kurulum özelliklerine sahiptirBulutlu yerleştirme sadece maliyetle uygun değil, aynı zamanda iç ve dış kaplamalar dayanıklılık ve pratiklik ikili standartlarını karşılayarak dayanıklıdır.

 

Galvanizli tankların avantajları
En Düşük Başlangıç Maliyeti: Galvanizasyonun başlangıç maliyeti, çelik için yaygın olarak kullanılan diğer koruyucu kaplamalardan daha düşüktür.
En sert kaplama: Galvanizli kaplama, nakliye, kurulum ve kullanım sırasında mekanik hasara mükemmel direnç sağlayan benzersiz bir metalürjik yapıya sahiptir.
Hasarlı alanların otomatik korunması: Çelikten daha fazla korozyona karşı duyarlı olan galvanizli kaplamalar,hasar nedeniyle açığa çıkan küçük çelik alanları için katodik veya kurban koruma sağlar.
Tam koruma: Galvanizli parçanın her parçası korunur, hatta içine gömülmüş keskin köşeler ve erişilemez alanlar bile.
Denetim kolay: Galvanizli kaplamalar çıplak gözle değerlendirilmesi kolaydır ve basit yıkıcı olmayan kalınlık test yöntemleri mevcuttur.
Daha hızlı montaj süresi: Galvanizli çelik paneller alındıklarında kullanıma hazırdır, bu nedenle yüzey hazırlığı, boyama ve sahada inceleme için zaman harcanmaz.

 

Gelişmiş teknolojiye ve profesyonel yetenekli bir takıma güvenen Center Enamel, çöplük süzülmesi,ve müşterilere proje giriş suyunun kalitesine dayalı çözümler sağlayabilir, çıkış suyu standartları, proje zorlukları ve diğer gereksinimler.Şirket, çevre koruma endüstrisinde yüksek kaliteli bir kalkınma elde etmek için bilimsel ve teknolojik inovasyonun değerini kullanmaya devam edecek., ve pratik eylemlerle atık su arıtma artan talebine katkıda bulunmak.

Bu ürün hakkında daha fazla ayrıntı bilmek istiyorum
Lütfen soruşturma bilgilerinizi girin.
Shijiazhuang Zhengzhong Technology Co., Ltd
sales@cectank.com
86-20-34061629
Fuli Ticaret Merkezi odası 301#, Xingang West Rd.11#, Haizhu bölgesi, Guangzhou, Guangdong eyaleti, Çin.
MESAJ BIRAKIN
*E-posta
*İleti
Gönder
Çin İyi Kalite Camlı çelik tanklar Tedarikçi. Telif hakkı © 2016-2024 cectanks.com . Her hakkı saklıdır.
Mesaj Gönder